150₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı !

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biz, dünün şanslı çocukları… Yani doğayla iç içe büyümüş, eriği dalından yemiş, papatyayı torağındayken koklamış çocuklarız. Bugünün yetişkinleri olarak doğayı özlüyoruz. Bu özlemle çıktığımız yolda, çevremizi saran sentetik ürünlerden uzaklaşıp doğal olana ulaşmak ve ulaştırmak istiyoruz. Şehir şartlarında toprakla olan mesafemizi, doğa yoksunluğumuzu bir nebze olsun gidermek için sentetik ürünlerin yerini doğal ürünlerin almasını istiyoruz.

 

Bu yolculukta ilk adımımız, uçucu ve sabit yağların, hidrolatların hayatınızda daha fazla yer almasını sağlamak oldu. Bundan sonraki adımlarımız da yine doğanın rehberliğinde ve bize sunduğu nimetlerle olacak. İnanıyoruz ki özlediğimiz doğallığı sizlerle beraber bulacağız ve çocuklarımıza da bu bilinci miras bırakacağız.

Vizyon

Yağevi olarak misyonumuz;

Doğallığından asla feragat etmediğimiz, katkısız ve saf ürünlerimizi herkes için erişilebilir kılmaktır;

Faaliyetlerimizin her adımında doğallık, dürüstlük ve profesyonellik ilkelerinden ödün vermeden, doğal bakım alanında talepleri karşılamak ve sorunlara çözüm üretmektir.

Misyon

Yağevi olarak vizyonumuz,

Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırmak ve böylece doğanın sunduğu nimetleri herkesle paylaşmaktır;

Kazanmış olduğu “güvenle tercih edilen firma” kimliğini koruyarak, Yağevi markasını doğal bakım kategorisinde en iyi ve en kaliteli firmalar arasında konumlandırmaktır.

Üretim ve Yönetim Anlayışı

Yağevi olarak üretim ve yönetim anlayışımız;

Müşterilerimizin ve diğer paydaşlarımızın haklarını birinci sıraya koyarak dürüst ticaret anlayışı ile profesyonel hizmet sunmaktır;

Üretim faaliyetlerimize; doğaya duyarlı, insan haklarına ve yasal sınırlara saygılı bir yönetim anlayışı ile yön vermektir;

Yenilikçi, çözüm odaklı, ilerlemeci bir yaklaşımla müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru şekilde karşılamaktır;

En büyük kazancımız olarak gördüğümüz güven ve memnuniyeti her zaman korumak ve daha ileriye taşımaktır;

Tüm insanlık için hizmet motivasyonu ile gelecek nesillerin doğal ve sağlıklı yaşam bilinci kazanmasına katkı sağlamaktır.

İletişim

Telefon: 0216 60 60 641

Mail: [email protected]

Güncelleniyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.